Doprava a platba

Dodacia lehota pre dostupný tovar je 30 dní od potvrdenia objednávky. Zvyčajne však tovar odosielame do 3-7 dní. V prípade tovaru Na objednávku, alebo v prípade že Vami objednaná veľkosť nie je aktuálne na sklade sa snažíme tovar vyrobiť a odoslať čo najskôr, zvyčajne do 10-14 dní. Doručenie je do 2 pracovných dní od odoslania tovaru.
Ak potrebujete vedieť presný dátum doručenie, informujte sa telefonicky alebo emailom o ktorý tovar a veľkosť máte záujem.


Doprava na Slovensku

Momentálne posielame tovar cez Packeta (Zásielkovňa), Slovenskú poštu a Kuriérom.
Je možný aj osobný odber v Trnave (Zelenečská 111) a Bratislave (Ružinov) – v prípade osobného odberu je potrebná individuálna telefonická alebo emailová dohoda, a objednávku je potrebné uhradiť prevodom na účet alebo cez platobnú bránu. Fakturačná adresa nie je miestom pre osobný odber.
Spôsob dopravy môže byť upravený podľa aktuálnych možností.

Packeta (Zásielkovňa – výdajné miesto alebo Z-Box): 3,30 EUR
Balík na poštu alebo BalíkoBOX: 3,50 EUR (Uveďte presné PSČ konkrétnej Pošty na ktorú chcete balík doručiť. Pri dobierke do BalíkoBOXu je možná len platba kartou, v prípade záujmu o doručenie do BalíkoBOXu zadajte PSČ konkrétneho BalíkoBOXu.)
Kuriér (doručenie na adresu): 4,50 EUR
Osobný odber: bez poplatku

Pri doručení do Z-Boxu (výdajný box Packeta), je potredné mať v mobilnom telefóne nainštalovanú aplikáciu firmy Packeta, cez ktorú sa Z-Box otvára aj zaplatí prípadná dobierka!

V prípade že balík presiahne hmotnosť 10 kg, bude cena poštovného dohodnutá individuálne, o čom bude kupujúci informovaný.


Doprava do Českej republiky

Zásilkovna (Packeta – výdajné miesto alebo Z-Box): 4,30 EUR
Kuriér (doručenie na adresu): 5,50 EUR

V prípade že balík presiahne hmotnosť 10 kg, bude cena poštovného dohodnutá individuálne, o čom bude kupujúci informovaný.


Doprava do zahraničia

Kuriér – Maďarsko, Poľsko, Rakúsko: 6,80 EUR (doručenie na adresu)
Kuriér – Nemecko: 7,80 EUR (doručenie na adresu)
V prípade záujmu dopravy do iných krajín je možné sa dohodnúť na individuálnom spôsobe dopravy (štandardne Kuriérom alebo cez Packeta), kontaktujte nás.


Spôsoby platby

Platba na dobierku: 1,50 EURlen pre objednávky do 55 EUR
(Platba pri prebratí zásielky)
Platba prevodom na účet: bez poplatku
(Slovenská sporiteľňa)
Platba cez platobnú bránu: bez poplatku
(Platba platobnou kartou, Apple Pay, Google Pay)